fbpx
Follow Us
Image Alt

Mūsų komanda

Kineziterapeutė / Masažistė
INDRĖ PETRAITIENĖ

„Reikia bandyti, bandyti ir vėl bandyti.“ Esu kineziterapeutė, turinti 6 metų patirtį masažo srityje. Dar vidurinėje mokykloje žinojau, kad noriu padėti žmonėms. Pradėjusi studijuoti kineziterapiją supratau, kad masažas yra būtent ta sritis, kurioje dirbdama aš labiausiai galiu būti naudinga kitiems.

Kineziterapeutė
LAURA SMALSKIENĖ

„Kūdikis visada gali išmokyti suaugusįjį.“ Baigusi studijas ir žengdama pirmuosius profesinės karjeros žingsnius supratau, kokį didelį džiaugsmą teikia darbas su nėščiosiomis, kūdikiais ir vaikais. Ir kategoriškai nesutikčiau su pasakymu, jog tobulėti galima tik mokantis iš savo srities profesionalų.

Kineziterapeutė

„Ypatingą dėmesį skiriu baimės jausmo vandenyje kontrolei.“ Mano tikslas yra išmokyti mažylius saugiai mėgautis vandens pramogomis. Plukdydama kūdikius ieškau balanso tarp linksmybių ir disciplinos. Iš patirties galiu pasakyti, kad geriausių rezultatų vandenyje pasiekia vaikai, kuriems nekeliami dideli tikslai, nekonkuruojama ir nelyginama su bendraamžiais.

Kineziterapeutė

„Labai svarbu kūnui rasti sprendimą, o ne dar vieną pasiteisinimą.“ Labai svarbu kūnui padėti rasti tinkamiausią sprendimą, o ne dar vieną pasiteisinimą, todėl iš savęs reikalauju ne tik plataus žinių bagažo, bet ir stengiuosi edukuoti pacientą.

Kineziterapeutė
GINTARĖ BRŪZGAITĖ

Tik pradėjusi studijuoti supratau, kad labiausiai noriu dirbti su mažiausiais. Praktikos metu išbandžiau skirtingas metodikas, atradau emocinį ryšį su kūdikiais, o viso to neatsiejama dalis buvo vanduo.

Kineziterapeutė
KORNELIJA LUKOŠEVIČIŪTĖ

„Jaučiu didelę privilegiją prisidėti prie vaiko gyvenimo pokyčių ir optimalaus fizinio vystymosi.“ Vadovaujantis savo žiniomis apie judėjimą, vystymąsi ir sąlygas, kurios gali turėti įtakos mūsų mažųjų augimui, jaučiu didelę privilegiją prisidėti prie vaiko gyvenimo pokyčių ir optimalaus fizinio vystymosi.

Kineziterapeutė
BRIGITA STEPONĖNĖ

Visada norėjau padėti žmonėms sveikai bei fiziškai aktyviai gyventi. Atliekant praktiką supratau, kad mano pašaukimas yra darbas su vaikais. Kodėl? Nes jie yra svarbiausi mūsų gyvenime. Jie maži, trapūs žmogeliukai kuriems reikia mūsų pagalbos, kad galėtų augti sveiki ir stiprūs.

Administratorė
GRETA DOVYDĖNAITĖ

Darbą Bambino SPA pradėjau po ilgų motinystės atostogų, tad visi mamiški rūpesčiai man nėra svetimi. Pati su mažyle lankiausi kūdikių baseinuose ir tokio centro labai trūko mūsų kasdienybėje, todėl didžiuojuosi galėdama būtų jo dalimi.

Administratorė
GRETA KALVAITYTĖ

Nepaisant to, kad Bambino SPA dar nedirbu pagal specialybę, čia nuolat mane supa kūdikiai ir vaikai. Administratorės pozicijoje galiu stebėti koleges iš šalies, mokytis, o taip ir geriau pažinti mažuosius lankytojus bei jų tėvų poreikius.

Kūrėja
GIEDRĖ KALVAITĖ

Bambino SPA idėja gimė kartu su į šeimą atėjusia dukryte. Džiaugiuosi, kad abu kūdikiai man kartu leidžia mokytis naujų dalykų: pažinti kitokias emocijas, susipažinti su naujomis situacijomis ir ieškoti kūrybingų bei praktiškų sprendimų.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this