fbpx
Follow Us
Image Alt

Individualūs užsiėmimai

KINEZITERAPEUTO KONSULTACIJA

Asmeninės konsultacijos metu profesionali kineziterapeutė įvertins jūsų mažylio vystymosi raidą, atsakys į rūpimus klausimus, parodys ir rekomenduos būtiniausias mankštas ir pratimus, kad kūdikis augtų sveikas ir stiprus. Ši konsultacija yra itin aktuali ir būsimoms mamoms, o taip pat moterims po gimdymo: kineziterapeutė nustatys juosmens, kaklo ar kryžmens skausmo atsiradimo priežastis nėštumo metu, o pogimdyviniu periodu pakonsultuos dėl tiesiojo pilvo raumenų išsiskyrimo, šlapimo nelaikymo, dubens dugno nusilpimo ar jaučiamų padarinių po Cezario pjūvio. Užsiėmimo metu bus pritaikytas gydymas, o taip pat ir parodyti pratimai ar rekomenduojamos mankštos skausmo mažinimui ir sveikatos gerinimui.

KINEZITERAPINĖ MANKŠTA

Antrasis etapas po kineziterapeuto konsultacijos ir išvadų. Individuali mankšta pagal specialiuosius poreikius ir profesionalaus kineziterapeuto parengtą programą. Asmeninis dėmesys pacientui bei detalėms, patarimai, kaip mankštintis namuose ir kokius pratimus atlikti. Šios mankštos yra skirtos kūdikiams, nėščiosioms ir moterims po gimdymo. Užsiėmimo trukmė – 30 min. arba 1 val.

RANDŲ MOBILIZACIJA

Procedūros metu kineziterapeutė naudoją randų mobilizacijos metodiką, kuri gerina kraujotaką, skatina tolygų rando gyjimą bei užkerta kelią pooperacinių sąaugų susidarymui. Ši technika ypač rekomenduojama moterims po Cezario pjūvio, kad ateityje galėtų išvengti tempimo jausmo pilvo srityje, prevenciškai sumažintų galimybę atsirasti ūmiam juosmens skausmui. Randų mobilizacijos metodiką galima taikyti ne tik po Cezario pjūvio, bet ir po apendicito, vidaus organų, nugaros ir/ar kitų operacijų. Procedūrą rekomenduojama pradėti praėjus 3 savaitėms po operacijos ir ne vėliau kaip 4-5 mėnesiai.

KINEZIOTEIPAVIMAS

Kinezioteipavimas – tai reabilitacinė gydomoji procedūra, atliekama naudojant kinezioteipą. Šio metodas leidžia raumenų bei nervų sistemai pačiai priimti korekcijas, o taip pat išlaikyti kineziterapijos/masažo procedūrų poveikį. Pagrindiniai kinezioteipavimo privalumai: mažina skausmą, gerina propriorecepciją, balansuoja raumenų darbą, gerina limfos ir kraujo apykaitą, stabilizuoja sąnarius ir koreguoja laikyseną. Kinezioteipavimo efektas trunka 24 val. ir yra visiškai saugus, kas leidžia šį metodą taikyti tiek nėščiosioms, tiek kūdikiams.

Kineziterapeutė

„Labai svarbu kūnui rasti sprendimą, o ne dar vieną pasiteisinimą.“ Labai svarbu kūnui padėti rasti tinkamiausią sprendimą, o ne dar vieną pasiteisinimą, todėl iš savęs reikalauju ne tik plataus žinių bagažo, bet ir stengiuosi edukuoti pacientą. Pozicija Bambino SPA: KINEZITERAPEUTĖ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this