fbpx
Follow Us
Image Alt

Grupiniai užsiėmimai

KŪDIKIO MANKŠTA IR MASAŽAS

Amžius: 3-7 mėn. kūdikiai
Diena: antradienis, ketvirtadienis
Laikas: 12:00 – 12:45 val
Patogus laikas: telefonu galite pasirinkti kitas valandas
Vaikų skaičius:
individualus užsiėmimas
Kaina: 17 Eur

 

Ir mankšta, ir malonumas! Atsižvelgiant į kūdikio raidos etapą, kineziterapeutė pasiūlys mankštą, skatinančią natūralų fizinį mažylio vystymąsi, o užsiėmimo pabaigoje kūdikiui bus atliktas masažas. Šio individualaus užsiėmimo metu tėvai galės užduoti klausimus, konsultuotis ir pasitarti jiems aktualiomis kūdikio vystymosi temomis.

KŪDIKIO MOTORINĖS RAIDOS GERINIMAS

Amžius: 7-12 mėn. kūdikiai
Diena: pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
Laikas: I, III – 16:15-17:00 val; II-IV – 11:15-12:00 val.
Vaikų skaičius: iki 3 kūdikių
Kaina: 10 Eur

 

Nors šio užsiėmimo dėmesio centre yra kūdikis, tačiau mankštos metu tėveliai taip pat gauna žinių bei praktinių patarimų, kaip užsiimti su vaiku ir padėti jam sveikai vystytis mankštų bei žaidimų pagalba. Užsiėmimo metu kineziterapeutė atsižvelgs į vaiko motorinės raidos etapą bei fizines galimybes bei individualiai pritaikys užduotis, skatinančias natūralų sėdėjimo, šliaužimo, ropojimo ar vaikščiojimo procesą. Užsiėmimo pabaigoje liks laiko žaidimams ir užduotėlėms.

FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS IR SENSORINIŲ POJŪČIŲ LAVINIMAS

Amžius: 1-2 m. vaikai
Diena: antradienis, ketvirtadienis
Laikas: 10:15-11:00 val.
Vaikų skaičius: iki 3 vaikų
Kaina: 10 Eur

 

Šis užsiėmimas skirstomas į kelias veiklas: 1) fizinio aktyvumo gerinimą per žaidimus ir judrias mankštas bei 2) pojūčių lavinimą, kurio metu taikomos matymo, klausos, uoslės ir lytėjimo užduotys.

KŪDIKIŲ MASAŽO PAMOKOS TĖVAMS

Amžius: 3-7 mėn. kūdikiai
Diena: pirmadienis, trečiadienis
Laikas: 14:00-15:30 val.
Grupė: 2-4 kūdikiai
Užsiėmimų skaičius: 4
Kaina: 70 Eur

Registracija: +370 659 52777

 

Kūdikių masažas apima mamos ir vaiko tarpusavio ryšio stiprinimą nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Užsiėmimų metu mamyčių masažuojami kūdikiai gauna nedalomą dėmesį, švelnius prisilietmus, akių kontaktą. Mamytės patiria ramybę bei išmoksta masažuoti savo kūdikį ir gali tai daryti namuose. Kūdikių masažas nuramina mažuosius ir užtikrina ramų miegą, tvirtina kūnelį, stiprina imuninę sistemą, gerina limfinės sistemos veiklą ir kraujota, mažina skausmus (pilvo diegliai, dantų dygimas).

NĖŠČIŲJŲ MANKŠTA SALĖJE

Diena: pirmadienis, trečiadienis
Laikas: 11:15-12:00; 18:00-18:50 val.
Dalyvių skaičius: iki 4
Kaina: 10 Eur

 

Laukiantis kūdikio pasislenka moters kūno pusiausvyros centras – keičiasi laikysena, didelė apkrova tenka nugarai, jaučiami skausmai, raumenų įtampa ir tampa sunku tiesiog jaustis patogiai. Nėščiųjų mankšta ne tik sustiprina fiziškai, bet ir harmonizuoja bendrą savijautą. Pratimai nugaros korekcijai ir kūno pusiausvyros centrui atrasti, taip pat dubens dugno mankšta, sugrąžina būsimai mamai puikią savijautą bei įkvepia toliau mėgautis kūdikio laukimu.

Kinezeterapeutė

„Kūdikis visada gali išmokyti suaugusįjį.“ Baigusi studijas ir žengdama pirmuosius profesinės karjeros žingsnius supratau, kokį didelį džiaugsmą teikia darbas su nėščiosiomis, kūdikiais ir vaikais. Ir kategoriškai nesutikčiau su pasakymu, jog tobulėti galima tik mokantis iš savo srities profesionalų. Ne be

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this